Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Bölgemizde…

Mart 16, 2014


 

Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü Kaçkar Dağları Milli Parkı sınırları içerisinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı kapsamında AB Fonlarından desteklenecek olan “Kaçkar Dağları Milli Parkı Sürdürülebilir Turizm Alt Yapı Uygulamalarının Geliştirilmesi Projesi” kapsamında incelemelerde bulunmak üzere;

Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı  Prof. Dr. Sn Davut KAVRANOĞLU Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisinde istişare ve incelemelerde bulunmak üzere bölgemize gelmişlerdir.

 Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Sn Davut KAVRANOĞLU ‘na Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sn Ahmet ÖZYANIK, DKMP 12. Bölge Müdürü Sn Mustafa BULUT, Çamlıhemşin Kaymakamı Sn Aziz GÖLBAŞI, İl genel meclis üyesi Sn Osman HAŞİMOĞLU, DKMP 12.Bölge Müdür Yrd. Sn Cüneyt ALOĞLU, DKMP 12. Bölge Müdürlüğü idari ve teknik personeli katılım sağlamışlardır.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Sn Davut KAVRANOĞLU na Projenin uygulanacağı alanlar gösterilerek proje hakkında yerinde bilgiler verilmiştir.

 

 

Haberin diğer fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.